Tел.: +370 672 33075 Тел.: +370 608 03850 E-mail: info@gilva.lt Адрес: Kirtimų g. 11, LT-02300 Vilnius Время работы: I-V - 8:00-18:00 VI-VII - Hе работаем

Nuotekų biologinio valymo įrenginiai

 
Montuojame visų tipų buitinių nuotekų valymo įrenginius
Paruošiamieji žemės darbai:
išvalome aikštelę, bent pusmetriu didesnę aplinkui nei pats valymo įrenginys.
ŽEMĖS DARBAI.
Žemės darbai vykdomi griežtai vadovaujantis statinio techniniu ar/ir darbo projektu ir bendrosiomis statybos montavimo normomis.
Darbo eiga.
  1. Valymo įrenginys montuojamas pagal iš anksto paruoštą ir suderintą su atitinkamomis instancijomis statinio techninį ir darbo projektą.
  2. Įvertinus grunto savybes iškasama duobė, kuri atitinka įrenginio matmenis. Kasti baigiama likus 20-30 cm iki projektinio duobės gylio. Toliau kasama rankiniu būdu. Taip daroma, kad įrenginys savo dugnu atsiremtų į nejudintą gruntą.
  3. Prieš įleidžiant įrenginį į duobę, patikrinama ar atitinka nuotekų padavimo vamzdžio gylis ir valymo įrenginio atitekėjimo movos aukštis bei valymo įrenginio atitekėjimo ir ištekėjimo vamzdžių kampai.
  4. Įrenginys į duobę įkeliamas naudojant kėlimo mechanizmus. Atsargiai įleidus jį į duobę, įrenginys lyginamas su nivelyru.
  5. Tam, kad valymo įrenginys tinkamai funkcionuotų, ypač svarbu, kad jo viršutinėje dalyje esantis nuotekų persipylimo slenkstis būtų horizontalus. Taip pasiekiamas montavimo pradžioje užpiltas vandeniu viršutinėje dalyje esantis apskritiminis latakas. Kad įpiltas vanduo į lataką neišbėgtų, reikia laikinai užaklinti išbėgimo movą. Tarpas tarp duobės kraštų ir valymo įrenginio palaipsniui užpilamas iš anksto į montavimo vietą atvežtu smėliu, kuris pilamas 20-30 cm storio sluoksniais, kruopščiai juos sutankinant mechanizmais. Esant sausam smėliui, jį tankinti reikia drėkinant vandeniu.
  6. Montavimo metu (arba esant aukštam gruntinio vandens lygiui) pilant smėlį į duobę aplink įrenginį, tuo pačiu metu į patį įrenginį palaipsniui pilamas ir vanduo.
  7. Įrenginio korpusas užpilamas smėliu iki įtekėjimo/ištekėjimo atvamzdžių, kurie po to sujungiami su įtekėjimo/ištekėjimo vamzdžiais.
  8. Užpylus įrenginį smėliu iki viršutinės įrenginio dalies, uždedame dangtį tam, kad toliau vykdant užkasimo darbus, pilamas smėlis nepatektų į valymo įrenginio vidinę dalį.
  9. Pabaigoje užpilame visą įrenginį gruntu iki projektinės altitudės – jei montuojamas žaliojoje vejoje gyvenamuosiuose kvartaluose, 200 mm – jei įrenginys montuojamas neužstatytose teritorijose. Esant aukštiems gruntiniams vandenims, įrenginys ankeruojamas prie gelžbetoninio pagrindo.
  10. Montuojant valymo įrenginį po važiuojamąja kelio dalimi, virš jo įrengiama armuota gelžbetoninė plokštė, paskirstanti transporto priemonių krūvį nuo valymo įrenginių.
  11. Orapūtė montuojama pagalbinėje patalpoje (garaže, sandėliuke ir pan.) tačiau ne didesniu nei 15 m atstumu nuo valymo įrenginio, kad būtų užtikrintas reikalingas deguonies kiekio padavimas ir išvengta oro srovės slėgio praradimų. Patalpa turi būti vėdinama ir joje turi būti elektra. Esant būtinybei, kompresorius gali būti montuojamas ir lauke specialioje dėžutėje.
 
smart foreash
Этот сайт использует файлы cookie. Они могут идентифицировать зарегистрированных пользователей, собирать статистику и помогать улучшить работу в браузере для каждого посетителя отдельно.
Ознакомиться с Политика конфиденциальности
Согласен Очистить файлы cookie и выйти