Tел.: +370 672 33075 Тел.: +370 608 03850 E-mail: info@gilva.lt Адрес: Kirtimų g. 11, LT-02300 Vilnius Время работы: I-V - 8:00-18:00 VI-VII - Hе работаем

Vėdinimas

 

Vėdinimas
Ortakinės vėdinimo sistemos su rekuperacija, dar kitaip – centriniai rekuperatoriai. Tai sistemos sudarytos iš oro tiekimo ortakių ir vieno rekuperatoriaus. Tokioje sistemoje rekuperatorius ima ir į patalpas tiekia lauko orą, tuo pat metu šalina patalpų orą, ir savo viduje vykdo šių dviejų oro srautų šilumos mainus, šiltas oras iš patalpų atiduoda šilumą, vėsiam iš lauko, tiekiamam orui. O prie rekuperatoriaus prijungta ortakių sistema transportuoja šiuos oro srautus po visas būsto patalpas ir taip vyksta vėdinimas.
Beortakinės vėdinimo sistemos su rekuperacija, dar kitaip – decentralizuoti rekuperatoriai. Joms priklauso sistemos sudarytos iš kelių minirekuperatorių, kurie sumontuojami į pastato lauko sienas. Tokioje sistemoje minirekuperatoriai tarpusavyje sinchronizuojami ir kai vieni iš jų orą į patalpas tiekia, jų porininkai orą šalina. Visų jų varikliai vienu metu reversuojasi tam tikrais gamintojo nustatytais laiko intervalais ir oro šalinimo metu šilumokaičiuose sukaupta šiluma, gražinama atgal į patalpas su šviežiu lauko oru. Oras po visas patalpas keliauja ir maišosi dėl neigiamų ir teigiamų slėgių sąveikos.

 
smart foreash
Этот сайт использует файлы cookie. Они могут идентифицировать зарегистрированных пользователей, собирать статистику и помогать улучшить работу в браузере для каждого посетителя отдельно.
Ознакомиться с Политика конфиденциальности
Согласен Очистить файлы cookie и выйти