Tel. nr.: +370 672 33075  Tel. nr.: +370 608 03850 El. paštas: info@gilva.lt Adresas: Kirtimų g. 11, LT-02300 Vilnius Darbo laikas: I-V - 8:00-18:00 VI-VII - Nedirbame  

Filtrai

 
Filtrų tipai
Nugeležinimo filtrai
Vandens paruošimo filtras, skirtas kietų dalelių ir geležies pašalinimui iš vandens. Taip apdorotas vanduo gali būti taikomas buitinėms ir technologinėms reikmėms. Netirpios nuosėdos pašalinamos ant filtruojančios įkrovos.
Minkštinimo filtrai
Tokio tipo filtruose vyksta jonų mainų reakcija, kurios metu kalcis ir magnis pašalinami, o vietoj jų atsiranda natrio jonų. Reakcijos metu susidaro netirpių druskų, kurios surenkamos į filtrą, o vėliau pašalinamos į kanalizaciją, tokiu būdu į geriamąjį vandenį patenka daugiau natrio. Vandens filtrų efektyvumas labai priklauso nuo regeneracijai naudojamos druskos kokybės. Gera regeneruojamoji druska gaminama naudojant modernius apdorojimo procesus – ši druska būna be jokių priemaišų, galinčių užteršti įrenginius. Išvalyta druska suspaudžiama į tabletes, kurios tirpsta palaipsniui ir nesuyra.
Mechaninio valymo filtrai
Vanduo dažnai būna užterštas mechaniškai, t. y. kartu su juo atiteka smėlio, molio, rūdžių. Tokio vandens užterštumas matomas vizualiai − vanduo neskaidrus. Dėl to mechaniniai vandens filtrai naudojami pirminiam vandens valymui.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti