Tel: +370 672 33075 Tel.: +370 608 03850 E-mail: info@gilva.lt Address: Kirtimų g. 11, LT-02300 Vilnius Work hours: I-V - 8:00-18:00 VI-VII - Day off

 

Vėdinimas

 

Vėdinimas
Ortakinės vėdinimo sistemos su rekuperacija, dar kitaip – centriniai rekuperatoriai. Tai sistemos sudarytos iš oro tiekimo ortakių ir vieno rekuperatoriaus. Tokioje sistemoje rekuperatorius ima ir į patalpas tiekia lauko orą, tuo pat metu šalina patalpų orą, ir savo viduje vykdo šių dviejų oro srautų šilumos mainus, šiltas oras iš patalpų atiduoda šilumą, vėsiam iš lauko, tiekiamam orui. O prie rekuperatoriaus prijungta ortakių sistema transportuoja šiuos oro srautus po visas būsto patalpas ir taip vyksta vėdinimas.
Beortakinės vėdinimo sistemos su rekuperacija, dar kitaip – decentralizuoti rekuperatoriai. Joms priklauso sistemos sudarytos iš kelių minirekuperatorių, kurie sumontuojami į pastato lauko sienas. Tokioje sistemoje minirekuperatoriai tarpusavyje sinchronizuojami ir kai vieni iš jų orą į patalpas tiekia, jų porininkai orą šalina. Visų jų varikliai vienu metu reversuojasi tam tikrais gamintojo nustatytais laiko intervalais ir oro šalinimo metu šilumokaičiuose sukaupta šiluma, gražinama atgal į patalpas su šviežiu lauko oru. Oras po visas patalpas keliauja ir maišosi dėl neigiamų ir teigiamų slėgių sąveikos.

 
smart foreash
This site uses cookies. They can identify logged-in users, collect statistics, and help to improve browsing experience for each visitor individually.
Learn more about our Privacy Policy
Agree Clear the cookies and exit